Humanitarna akcija
Autor: Angela Lučić, 19. 1. 2023.

U našoj školi je na inicijativu vjeroučiteljice Josipe Vincetić u tjednu prije Božića i prvome tjednu drugog obrazovnog razdoblja provedena humanitarna akcija u kojoj su se naročito istaknuli učenici 8.a razreda: Ivano Mamić, Ante Dubravac i Marin Vukojević.

Učenici su marljivo prodavali tombole, zajedno sa vjeroučiteljicom pakirali, stavljali brojeve, te sami donosili predmete koji su bili uvršteni u tombolu. Prikupljena je pristojna svota novca koju je povjerenstvo (ravnatelj, defektolog Vesna Krtalić i vjeroučiteljica Josipa Vincetić) odlučilo darovati jednom učeniku naše škole čije će ime ostati anonimno po odluci povjerenstva, što je i učinjeno dana 13. siječnja ove godine.

Zahvaljujem se prvenstveno roditeljima što su dozvolili da se djeca uključe u kupnju tombola, a i kolegicama i kolegama koji su također sudjelovali u kupnji istih.

Tekst: Josipa Vincetić