08.11.2017. 10:42
JAVNI POZIV
POZIV  ZA ORGANIZACIJU VIŠEDNEVNE  IZVANUČIONIČKE  NASTAVE 4.-ih i 7.-mi razreda

UZ „Pčelica“
Autor: Marijan Oršolić, 11. 1. 2017.

Ove školske godine u UZ „Pčelica“ uključeni su u rad i učenici mlađe dobi, iz drugog razreda i marljivo sudjeluju u svim radionicama Zadruge. Izrađuju se prigodni ukrasi od eko materijala, keramički predmeti, ukrasi od papira, čestitke, okviri za slike, slike izrađene tehnikom enkaustike(voštanim bojama uz pomoć glačala) za koje smo dobili posebnu pohvalu na županijskoj smotri u Vođincima, a i bile su i zapažene na državnoj smotri zadruga u Zadru.

Naši zadrugari posebno vole prezentirati svoje radove u prostorijama škole, a izlagali su radove i na Trgu u okviru manifestacije „Advent u Županji“

Najvrjednije zadrugarke su učenice 6.b razreda: Lara Batarilović i Đordić Lucija koje uvijek sudjeluju na svim radionicama, a bile su aktivne i na radionici u Ernestinovu na međužupanijskom skupu učeničkih zadruga izrađujući božićne ukrase. Ističu se nesebičnim pomaganjem u radu drugim zadrugarima.

Izuzetan doprinos radu Zadruge daju dvije mlade profesorice: Ivana Tešić i Magdalena Šestan koje su se uključile u rad sekcija i zajedno s učenicima i voditeljicama sekcija rade u veseloj i ugodnoj atmosferi, često uz šalu i pjesmu.

U narednim mjesecima pripremamo proizvode  za županijsku smotru i za izlaganje na državnoj smotri predstavljajući najbolje proizvode .

fotografije:http://os-mlovraka-zu.skole.hr/fotogalerija?show=album&id=123

Voditeljice sekcija: Josipa Vincetić