07.12.2017. 14:14
ODLUKA O ODABIRU PONUDITELJA
1. Ponuda turističke agencije Astralis d.o.o. Slavonski Brod, OIB 46085196058 odabrana je za organizaciju ekskurzije učenika 4. i  7. razreda na sjeverni Jadran - Istratour.

HUMANITARNA PRODAJA
Autor: Monika Rajković, 29. 3. 2017.

Od dana  29. ožujka 2017.  godine  u  holu naše škole  održava se se HUMANITARNA PRODAJA doniranih predmeta (odjeće, igračaka, obuće, dekoracija) u organizaciji vjeroučitelja  Josipe Vincetić i Antuna Oršolića, te učiteljice Radojke Matić i knjižničarke Ljubice Korov.

Ostvareni prihod od prodaje biti će uplaćen u korist našega sugrađanina Vedrana Vrućine kojemu je početkom prosinca prošle godine dijagnosticiran teški oblik leukemije.  Veselimo se Vašem dolasku i vašoj pomoći!