30.11.2018. 13:00
ODLUKA O ODABIRU PONUDITELJA
HRVATSKI CRVENI KRIŽ GRADSKO DRUŠTVO CRVENOGKRIŽA ŽUPANJA, odabran je za organizaciju ekskurzije učenika 4. i  7. razreda na Područje SREDNJE DALMACIJE.

KUHINJA

Ukupno: 206602
HUMANITARNA PRODAJA
Autor: Monika Rajković, 29. 3. 2017.

Od dana  29. ožujka 2017.  godine  u  holu naše škole  održava se se HUMANITARNA PRODAJA doniranih predmeta (odjeće, igračaka, obuće, dekoracija) u organizaciji vjeroučitelja  Josipe Vincetić i Antuna Oršolića, te učiteljice Radojke Matić i knjižničarke Ljubice Korov.

Ostvareni prihod od prodaje biti će uplaćen u korist našega sugrađanina Vedrana Vrućine kojemu je početkom prosinca prošle godine dijagnosticiran teški oblik leukemije.  Veselimo se Vašem dolasku i vašoj pomoći!