28.05.2018. 14:17
ODLUKA O ODABIRU PONUDITELJA
1. Ponuda turističke agencije POLET  d.o.o.   Vinkovci, OIB __ 49026633125 _ odabrana je za organizaciju ekskurzije učenika 6. razreda na Jankovac. 2. Odluka o odabiru ponude konačna je.

Ukupno: 190876
HUMANITARNA PRODAJA
Autor: Monika Rajković, 29. 3. 2017.

Od dana  29. ožujka 2017.  godine  u  holu naše škole  održava se se HUMANITARNA PRODAJA doniranih predmeta (odjeće, igračaka, obuće, dekoracija) u organizaciji vjeroučitelja  Josipe Vincetić i Antuna Oršolića, te učiteljice Radojke Matić i knjižničarke Ljubice Korov.

Ostvareni prihod od prodaje biti će uplaćen u korist našega sugrađanina Vedrana Vrućine kojemu je početkom prosinca prošle godine dijagnosticiran teški oblik leukemije.  Veselimo se Vašem dolasku i vašoj pomoći!