12.07.2018. 10:24
INFORMATIVNI POZIV
Informativni poziv upućen pružateljima vanjskih usluga za  obavljanje poslova kuhara/ice u punom radnom vremenu u Osnovnoj školi Mate Lovraka, Županja                                                     -ponude- traže se   .

KUHINJA

Ukupno: 198024
HUMANITARNA PRODAJA
Autor: Monika Rajković, 29. 3. 2017.

Od dana  29. ožujka 2017.  godine  u  holu naše škole  održava se se HUMANITARNA PRODAJA doniranih predmeta (odjeće, igračaka, obuće, dekoracija) u organizaciji vjeroučitelja  Josipe Vincetić i Antuna Oršolića, te učiteljice Radojke Matić i knjižničarke Ljubice Korov.

Ostvareni prihod od prodaje biti će uplaćen u korist našega sugrađanina Vedrana Vrućine kojemu je početkom prosinca prošle godine dijagnosticiran teški oblik leukemije.  Veselimo se Vašem dolasku i vašoj pomoći!