07.12.2017. 14:14
ODLUKA O ODABIRU PONUDITELJA
1. Ponuda turističke agencije Astralis d.o.o. Slavonski Brod, OIB 46085196058 odabrana je za organizaciju ekskurzije učenika 4. i  7. razreda na sjeverni Jadran - Istratour.

ŠKOLA U PRIRODI U ROGOZNICI
Autor: Marijan Oršolić, 4. 7. 2017.

U rano nedjeljno jutro 11. lipnja učenici 7.a i 7.b uputili su se prema Rogoznici u pratnji razrednice Ivane Tešić i pratiteljice Josipe Vincetić. Na putu do odredišta, učenici su svratili na dvosatni posjet Smiljanu i kući Nikole Tesle. Ostala četiri dana bila su ispunjena morskim aktivnostima, dobrom zabavom i izletima u brojne gradove Srednje Dalmacije poput Splita, Šibenika, Trogira, Zadra i Skradina. Iako je tempo bio poprilično ubrzan, djeca su uživala u svakom novom iskustvu, pa čak i „šetnjici“ od gotovo 10 km s pogledom na slapove Krke.

Naši domaćini odmaralište Crvenog križa iz Županje potrudili su se da svaki dan bude ispunjen novim i drugačijim iskustvima, posebice u večernjim satima kada bi djeca uživala u plesu, stolnom tenisu, izborima za miss, igrama i ostalim aktivnostima koja su od djece zahtjevala druženje i socijalizaciju. Na kišno jutro 15.6. krenuli smo natrag prema Slavoniji preplanuli, veseli i pomalo umorni, ali ipak prepuni doživljaja i divnih uspomena.

Djelić ovoga iskustva možete podijeliti s nama klikom na link: