30.04.2018. 13:33
JAVNI POZIVA ZA ORGANIZACIJU VIŠEDNEVNE IZVANUČIONIČKE NASTAVE

DAN ZALJUBLJENIH
Autor: Marijan Oršolić, 13. 2. 2018.

Tradiciju Valentinova nije potrebno previše objašnjavati. Od malena smo učeni od strane medija da je to datum kada dečku, odnosno djevojci poklanjamo plišane medvjediće, ruže i bombonjere. No ovaj put smo u našoj školi pokušali doskočiti tome i proslaviti Valentinovo onako kako taj dan zaista zaslužuje – slaveći ljubav u svim njezinim oblicima. Učenici su se ohrabrili i na srcima ispisivali svoje definicije te ljubav opisali kao onaj predivni topli osjećaj u srcu koji nas cijelog obuzme, a izvor tog osjećaj može biti jedna osoba, obitelj, prijatelji, pa čak i naši kućni ljubimci.

Cilj je bio potaknuti učenike i ostale da o ljubavi uče kao o sili koja se množi dijeljenjem. Pano kojeg su ukrasili učenici 6.a i 8.a razreda izložba je svih vrsta ljubavi.

Stoga, uživajmo u mjesecu ljubavi i sretno Valentinovo svima od učenika OŠ Mato Lovrak!

Ivana Tešić