Školski list Lobi

KUHINJA

PRIMANJE RODITELJA 2019.-2020..pdf

RASPORED ZVONJENJA I VOZNJE.pdf

Ispis statistike od 6. 5. 2020.

JEDNODNEVNI IZLET-TERENSKA NASTAVA U OSIJEK 2.5.2019 (treći i četvrti razredi)
Autor: Valentina Kobašević, 6. 5. 2019.

U 8.00 sati krenuli smo ispred škole autobusom za Osijek.

Po dolasku pred Dječje kazalište Branka Mihaljevića u Osijeku, najprije smo se malo okrijepili, a već u 10.00 sati počela je predstava Uspavanka za mišića.

Slijedi odlazak do centra grada gdje se kratko zadržavamo na Trgu, a potom odlazimo u razgledanje Osječke katedrale. U neposrednoj blizini je i restoran McDonald`s gdje nas očekuju na ručku.

Zatim odlazimo u ZOO-vrt u kojem zajednički obilazimo nastambe sa divljim životinjama. Prije ulaska u autobus i povratka kući, stigli smo se i poigrati na velikom i lijepo uređenom igralištu pred ZOO-vrtom.

Kući dolazimo u popodnevnim satima.

FOTOGALERIJA

Izlet u Osijek

Ovaj dan sam jako dugo čekala. Putovala sam s razredom u Osijek.

Prvo smo bili u lutkarskom kazalištu gdje smo gledali predstavu o malom mišiću. I ja sam sudjelovala kada smo lajanjem potjerali macu. Posjetili smo McDonald's, ZOO vrt i katedralu. U zološkom vrtu sam vidjela puno životinja. Najsmješniji su mi majmuni. Jedan mi je kucao na staklo. Bio je jako smiješan. Kupila sam nekoliko slikovnica koje rado čitam.

Taj sam dan uživala.

Helena Tuzlak, 3.a