Školski list Lobi

KUHINJA

PRIMANJE RODITELJA 2019.-2020..pdf

RASPORED ZVONJENJA I VOZNJE.pdf

Ispis statistike od 6. 5. 2020.

OBAVIJEST O OBLIKU ODRŽAVANJA NASTAVE OD 12. TRAVNJA 2021.
Autor: Marijan Oršolić, 9. 4. 2021.

Poštovani roditelji i učenici, Odlukom osnivača –Vukovarsko-srijemske županije - zbog epidemioloških razloga od ponedjeljak (12.4.2021.)  učenici 1. – 4. razreda osnovnih škola naše županije će krenuti na nastavu po modelu A – klasična nastava u školi.
Učitelji i učenici predmetne nastave od 5.-8. razreda krenut će po redovitom rasporedu i imati nastavu po modelu C – online nastava- preko Teamsa.
Nastava  počinje od 8 sati - B smjena, prijevoz za učenike će biti organiziran po rasporedu (jedan dovoz ujutro i jedan odvoz nakon 5. sata).
Mole se roditelji da blagovremeno obavijeste razrednike ukoliko njihovom djetetu bude propisana mjera  izolacije/samoizolacije.